Strandtelt POP-UP, UV30+ Grå
Varenummer 305035012
outlet
Populær
Kr. 199,00Kr. 99,95
Information
Pop-up strandtelt.
Dette smarte pop-up telt er super let at slå op - tag det ud af posen og det
slår sig ud med det samme.
Det giver skygge og/eller læ til solbadning, børn eller dyr.
UV beskyttelse: 30+
Dokumenter og manualer
Specifikationer
Specifikationer: Strandtelt POP-UP, UV30+ Grå
Specifikationer: Strandtelt POP-UP, UV30+ Grå
| Varenummer | 305035012 |
| EAN | 5710247477255 |
| Mærke | Camp+Nature |
| Varetype | Telt |
| Farve | Grå |
| Længde | 75 cm |
| Højde | 70 cm |
| Bredde | 100 cm |
| Model | Strandtelt |
| Specifikationer | |
| Materiale | Polyester |
| Antal rum | 1 Rum |
| incl. pløkker | Ja |
| incl. opbevaringstaske | Ja |
| Størrelse | |
| Længde | 100 cm |
| Bredde | 75 cm |
| Højde | 70 cm |
| Materialer | |
| Telt-materiale | Polyester |
| Farve | Grå |
| Vægt | |
| Vægt | 0,45 kg |
| Tilbehør | |
| Inkl. pløkker | Ja |
| Inkl. opbevaringstaske | Ja |