12/24V Biladapter 2 x USB-A
Varenummer 40509
Kr. 69,95
Information
Oplad flere enheder på farten
Praktisk 12/24V biladapter med 2 x USB-A udgange, så du nemt kan oplade to
enheder samtidig, mens du er på farten. Tilsluttes bilens cigarettænder og
giver stabil strøm til smartphone og andre USB-enheder.
Udgange: 2 x USB-A
Til opladning af iPhone og Smartphone
Specifikationer
Specifikationer: 12/24V Biladapter 2 x USB-A
Specifikationer: 12/24V Biladapter 2 x USB-A
| Varenummer | 40509 |
| EAN | 5712227616357 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | 12/24V biladapter |
| Indgang | 12V 24V |
| Udgang | 2 x USB-A |
| Udgangsspænding | 5V |
| Udgangsstrøm maks. | USB-A 2.4A per port |
| Maks. effekt USB-A | 12W |
| Maks. Samlet effekt | 24W Watt |