12/24V Multibiladapter USB-A/C/Lightning
Varenummer 42129
Kr. 199,00
Information
Genial multilader til bil, lastbil, varebil, der opfylder alle dine ladebehov
Ladefunktioner:
Kan lade op til 4 enheder på en gang.
Udtrækkelig USB-C kabel
Udtrækkelig Lightning kabel
USB-A + USB-C PD porte
Smart digital display
Til opladning af iPhone, Smartphone og iPad
Specifikationer
Specifikationer: 12/24V Multibiladapter USB-A/C/Lightning
Specifikationer: 12/24V Multibiladapter USB-A/C/Lightning
| Varenummer | 42129 |
| EAN | 5710247544087 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | 12/24V biladapter |
| Indgang | 12V 24V |
| Udgang | USB-A, USB-C, Lightning kabel, USB-C kabel |
| Udgangsspænding | 5V 9V 12V |
| Udgangsstrøm maks. | 3A |
| Maks. effekt USB-C | USB-C port 20W, USB-C kabel 20W |
| Maks. effekt USB-A | 12W |
| Maks. Samlet effekt | 56W Watt |