12/24V Biladapter USB-C PD 30W
Varenummer 42127
Kr. 69,95
Information
Lynhurtig opladning af din enhed
Praktisk 12/24V biladapter med USB-C PD (Power Delivery) udgang, som kan
oplade din enhed hurtigt, mens du er på farten. Tilsluttes bilens cigarettænder.
Udgange: USB-C PD 30W
Til opladning af iPhone, smartphone og andre enheder
Specifikationer
Specifikationer: 12/24V Biladapter USB-C PD 30W
Specifikationer: 12/24V Biladapter USB-C PD 30W
| Varenummer | 42127 |
| EAN | 5710247546074 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | Mobil 12V Oplader |
| Indgang | 12V 24V |
| Udgang | USB-C |
| Udgangsspænding | 5V 9V 12V |
| Udgangsstrøm maks. | 3A |
| Maks. effekt USB-C | 30W |
| Maks. Samlet effekt | 30W Watt |