Pære 2W glassokkel Original - Osram
Varenummer 40075
Kr. 29,95
Information
Instrumentbelysning fra OSRAM
- Spænding: 12 Volt
- Nominel ydelse: 2 W
- Pæretype: Sokkelpære
- Sokkeltype: W2,1 x 9,5d
Specifikationer
Specifikationer: Pære 2W glassokkel Original - Osram
Specifikationer: Pære 2W glassokkel Original - Osram
| Varenummer | 40075 |
| EAN | 4008321770608 |
| Mærke | Osram |
| Varetype | Pære |
| Model | Standard |
| Volt | 12V |
| Watt | 2W |
| Type | W5W |
| Sokkel | W2,1x9,5d (GLASSOKKEL PÆRE) |
| Variant | Standard |
| Farve | Varm hvid |
| Sæt | Nej |