Pæresæt PY21W LEDriving Orange - Osram
Varenummer 51931
Kr. 229,00
Information
OSRAM LED Premium Retrofit BAU15s, PY21W, indvendig belysning, 12V
personbil, dobbeltblister (2 lamper). Perfekt til en lang række
anvendelser, OSRAM LED-retrofit lamper belyser køretøjets interiør med høje
farvetemperaturer fra 2.000 K op til 6.000 K. Takket være deres homogene lys
er belysningen ikke-selektiv. OSRAM LED-eftermonteret lys er udstyret med nem
plug-and-play-udskiftning, lang levetid, lavt energiforbrug - og 100 % mere
stil.
Ikke ECE-godkendt til udvendig brug på køretøjet
Specifikationer
Specifikationer: Pæresæt PY21W LEDriving Orange - Osram
Specifikationer: Pæresæt PY21W LEDriving Orange - Osram
| Varenummer | 51931 |
| EAN | 4062172152242 |
| Mærke | Osram |
| Varetype | Pære |
| Volt | 12V |
| Watt | 21W |
| Type | PY21W |
| Sokkel | BAU15s |
| Variant | LED |
| Farve | Orange |
| Sæt | Ja |