Pæresæt H7 Cool Blue Boost - Osram
Varenummer 45939
Kr. 339,00
Information
Osram H7 Cool Blue Boost - imponerende stærkt lys!
- Op til 50% mere lys på vejen!
- Effekt: Op til 5000 Kelvin!
- Farve: Hyperblue
- 12 Volt
- 80 Watt
- Offroad-brug
OBS: Pærerne er ikke godkendte, og må derfor ikke benyttes, hvor færdselsloven gælder.
Specifikationer
Specifikationer: Pæresæt H7 Cool Blue Boost - Osram
Specifikationer: Pæresæt H7 Cool Blue Boost - Osram
| Varenummer | 45939 |
| EAN | 4052899439818 |
| Mærke | Osram |
| Varetype | Pære |
| Model | Cool Blue Boost |
| Volt | 12V |
| Watt | 80W |
| Sokkel | PX26d |
| Variant | Ekstra |
| Farve | Blå/Hvid |
| Sæt | Ja |
| Volt | 12 V |
| Watt | 55 w |
| Lampe/pæretype | H7 |