Pære H7 Ultra Life - Osram
Varenummer 70398
Passer varen på din bil?
Kr. 99,95
Information
Den nyeste "long life"-pære fra OSRAM.
4 års OSRAM garanti (registre dit køb her: www.osram.com//am-guarantee og læs
i øvrigt mere om garanti betingelserne).
Levetid der er op til 4 gange længere end en standard pære (sammenlignet med
min. ECE-krav).
Pålidelig OSRAM kvalitet og komfort.
Undgå hyppige skift grundet den længere levetid på pærerne.
Specifikationer
Specifikationer: Pære H7 Ultra Life - Osram
Specifikationer: Pære H7 Ultra Life - Osram
| Varenummer | 70398 |
| EAN | 4008321416261 |
| Mærke | Osram |
| Varetype | Pære |
| Model | Ultra Life |
| Volt | 12V |
| Watt | 55W |
| Type | H7 |
| Sokkel | PX26d |
| Variant | Standard |
| Farve | Varm hvid |
| Sæt | Nej |
| Volt | 12 V |
| Watt | 55 w |
| Lampe/pæretype | H7 |