Pæresæt H1 LEDriving Easy - Osram
Varenummer 40708
Kr. 499,00
Specifikationer
Specifikationer: Pæresæt H1 LEDriving Easy - Osram
Specifikationer: Pæresæt H1 LEDriving Easy - Osram
| Varenummer | 40708 |
| EAN | 4062172398039 |
| Mærke | Osram |
| Varetype | Pære |
| Model | LEDriving |
| Volt | 12V |
| Watt | 9W |
| Type | H1 |
| Kelvin | 6500 K |
| Lumen | 1100 lm |
| Sokkel | P14,5s |
| Variant | LED |
| Farve | Kold hvid |
| Sæt | Ja |