12/24V Digital biladapter USB-A/C PD 20W
Varenummer 40209
Populær
Kr. 99,95Kr. 74,96
Information
Lynhurtig opladning af dine enheder, med digitalt display
Praktisk 12/24V biladapter med både USB-A og USB-C PD (Power Delivery)
udgange, så du nemt og hurtigt kan oplade to enheder samtidig, mens du er på
farten.
Tilsluttes bilens cigarettænder.
Udgange: USB-A + USB-C PD 20W
Til opladning af iPhone, smartphone og andre enheder
Specifikationer
Specifikationer: 12/24V Digital biladapter USB-A/C PD 20W
Specifikationer: 12/24V Digital biladapter USB-A/C PD 20W
| Varenummer | 40209 |
| EAN | 5710247474261 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | 12/24V biladapter |
| Indgang | 12V 24V |
| Udgang | USB-A + USB-C |
| Udgangsspænding | 5V 9V 12V |
| Udgangsstrøm maks. | 3A |
| Maks. effekt USB-C | 20W PD |
| Maks. effekt USB-A | 22,5W |