Powerbank 10.000 mAh 20W, med kabel
Varenummer 645033004
Nyhed
Kr. 199,00
Information
Med en kapacitet på 10.000 mAh er denne powerbank velegnet til længere dage
væk fra stikkontakten. Den giver dig ekstra strøm, når du har brug for det,
både i hverdagen og på farten.
Powerbanken understøtter hurtig opladning via USB-C med PD Power Delivery op
til 20W. De to indbyggede kabler gør opladning ekstra nem, da du ikke behøver
at medbringe ekstra kabler. Powerbanken har et indbygget 8-pin kabel til
Apple-enheder samt et indbygget USB-C kabel, så du er dækket ind til de mest
anvendte enheder.
Dokumenter og manualer
Specifikationer
Specifikationer: Powerbank 10.000 mAh 20W, med kabel
Specifikationer: Powerbank 10.000 mAh 20W, med kabel
| Varenummer | 645033004 |
| EAN | 5710247654151 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | Powerbank |
| Specifikationer | |
| Batterikapacitet | 10000 mAh |
| Batteriindikator | Ja |
| Display | Ja |
| Udgange | |
| USB-C | Ja |
| Indbygget opladerkabel | Ja |
| Størrelse | |
| Vægt | 209 g |
| Andre tekniske oplysninger | |
| Hurtigopladning | Ja - PD (Power delivery) |
| Udgang | 2x USB-C, Lighning kabel, USB-C kabel |
| Energi | 37,00 Wh |
| Udgangspænding | 5V / 9V / 12V |
| Udgangsstrøm maks. USB-C | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W) |
| Udgangsstrøm maks. usb-c kabel | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.68A (20W) |
| udgangsstrøm lightning kabel maks. | 5V/2A (10W) |