Powerbank 10.000 mAh 15W trådløs
Varenummer 645033002
Nyhed
Kr. 199,00
Information
Magnetisk trådløs Powerbank med 10.000 mAh
Denne slanke og lette stofbebeklædte powerbank er designet til nem opladning
på farten. Det minimalistiske design gør den behagelig at have med, samtidig
med at den passer perfekt til daglig brug.
Powerbanken understøtter trådløs opladning med op til 15W og kan fastgøres
magnetisk på kompatible smartphones for stabil opladning uden kabler.
Derudover giver USB-C med PD Power Delivery op til 20W hurtig og effektiv
opladning af dine enheder.
Med høj kapacitet og enkel funktionalitet er denne trådløse powerbank et
praktisk valg, når du har brug for ekstra strøm i hverdagen eller på rejsen.
Dokumenter og manualer
Specifikationer
Specifikationer: Powerbank 10.000 mAh 15W trådløs
Specifikationer: Powerbank 10.000 mAh 15W trådløs
| Varenummer | 645033002 |
| EAN | 5710247657077 |
| Mærke | Mobiline |
| Varetype | Powerbank |
| Specifikationer | |
| Batterikapacitet | 10000 mAh |
| Batteriindikator | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
| Udgange | |
| USB-C | Ja |
| Trådløs | Ja |
| Størrelse | |
| Vægt | 196 g |
| Andre tekniske oplysninger | |
| Hurtigopladning | Ja - PD (Power delivery) |
| Udgang | 1x Wireless, 1x USB-C |
| Magnetisk funktion | Ja |
| Energi | 37,00 Wh |
| Udgangspænding | 5V / 9V / 10V / 12V |
| Udgangsstrøm maks. USB-C | 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W) |
| Udgangseffekt (trådløs) | 5W, 7,5W, 10W, 15W |